Delta İple Erişim
Delta İple Erişim
Delta İple Erişim
Delta İple Erişim
Delta İple Erişim

HİZMETLERİMİZ

  • Temizlik İşleri
  • Montaj İşleri
  • Boya İşleri
  • Rüzgar Enerji
  • Güvenlik Ağları ve Yaşam Hatları
  • Sahne işleri
  • Bakım Onarım ve Tamir İşleri
  • Reklam İşleri

Temizlik İşleri

Endüstriyel Dağcılık (İple Erişim) yöntemleriyle riskli, yüksek ve erişimi zor yerlerde, hızlı, estetik ve tasarruf sağlayan çözümlerimizle yanınızdayız. Yüksek binalarda geleneksel temizlik yöntemlerine göre herhangi bir kurulum maliyeti olmaksızın daha hızlı çözümler üretiyoruz.

Çalışma Alanları

Cam Temizliği

Çatı – Kubbe Temizliği

Çelik Konstrüksiyon Temizliği

Montaj İşleri

Yeni yapı inşasında ve yenilemelerde yüksekte yapılacak montaj faaliyetlerinin tüm süreçlerinde iple erişim teknik yaklaşım ve stratejileri kullanarak çözüm üretmekteyiz.

Çalışma Alanları:

GSM Kuleleri Montajı

Çelik Yapıların Montajı

Boya İşleri

Yüksek alanlardaki boya işlerini iskele gibi zahmetli ve uzun süreli sistemlere gerek kalmadan Endüstriyel Dağcılık sistemleri ile yapabilmekteyiz. Bu sistemin avantajlı olmasının nedeni kolay kurulması ve zamandan maksimum derecede tasarruf etmesidir. Özellikle bölgesel boya işlerinde geleneksel yöntemlerde kurulum süresi, kurulum zorluğu ve fazla eleman ihtiyacı maliyet ve iş süresini artırmaktadır. Endüstriyel Dağcılık yöntemleri ile iş süresi daha kısa olmakta ve maliyet avantajı sağlanmaktadır.

Çalışma Alanları:

Dış Cephe Boyama

Köprü Ayakları Boyama

Metal Konstrüksiyon

Rüzgar Enerji

Rüzgar Ölçüm Direği

Rüzgar Elektrik Santrallerinin kurulum alanının belirlenmesi için alandaki rüzgar değerlerinin ölçümü projenin başlangıç ve en önemli kısmıdır. Veri değerlendirmesi, enerji üretimin belirlenmesi ve türbin seçiminin belirlenmesinde en belirleyici unsurdur. İşinizi şansa bırakmayacak sağlam sonuçlar için en iyi ekip ve uzmanlar sürekli yüksek kaliteli sonuçlar için başarınızı garanti eder.

Rüzgar Ölçüm Direği Kurulumu

Anemometre Yan Kol Montajı

Yön Sensörü Montajı

Sıcaklık, Nem, Basınç Sensörü Montajı

Çelik Halatlama Uygulamaları

Yıldırım Koruma & İletim Sistemi Montajı

Güneş Paneli Montajı

Veri Toplayıcı Montajı

Uyarı Işığı & Flaşör Montajı

Elektrik Bağlantısı Kurulumu

Montaj Sonrası Denetim, Danışmanlık, Kontrol ve Kalibrasyon

Rüzgar Tribünleri

Kanat Hizmetleri

Gövde Hizmetleri

Güvenlik Ağları ve Yaşam Hatları

Teras çatı veya boşluklarda, korkuluk bulunmayan binalarda, personelin düşme ihtimalinin bulunduğu tüm alanlarda yaşam hatları ve güvenlik ağı kullanılmaktadır. Bu tür alanları kurduğumuz sistemlerle güvenlikli hale getiriyoruz.

Çalışma Alanları:

Güvenlik Ağları

Düşüş Durdurucular

Yaşam Hatları

Sahne işleri

Eğlence sektörünün büyümesi ile birlikte konser ve gösterilerde sahne kullanımı ve sahne üstüne asılan yükler artmaya başladı. Dev sahnelerin kurulumunu, ağır teknik ekipmanların kaldırılması ve asılması işlerini iple erişim teknikleri ile hızlı ve güvenli şekilde yerine getiriyoruz.

Bakım Onarım ve Tamir İşleri

Yapılarınızın ulaşılması zor ve riskli alanlarında meydana gelen hasarlara ulaşıp gerekli onarım ve bakımı yaparak sizlere hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz.

Çalışma Alanları:

Çelik Yapılarda Torklama İşlemleri

NDT (Tahribatsız Muayene)

Tarihi Yapılarda Bakım

Reklam İşleri

Yapılarınızı ön plana çıkarmak ve reklamlarınızı sunmak amacıyla başvurduğunuz bu hizmetlerde çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Çalışma Alanları:

Bina Giydirme

Tabela Montaj Demontaj

Işıklandırma

Dekor Asımları

 


Delta İple Erişim

Delta İple Erişim; Endüstriyel Dağcılık (İple Erişim) alanında faaliyet göstermek üzere uluslararası dağcılık sertifikası sahibi profesyoneller ve girişimciler tarafından kurulmuştur. Endüstriyel dağcılık alanında uluslararası geçerliliği olan IRATA ve SPRAT Sertifika ile İş Güvenliği Sertifika sahibi ve iş bu alanda tecrübeli kurucu ortaklarımız ve çalışanlarımız ile erişimi zor ve yüksek alanlarda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

İletişim Bilgileri

Demirkapı Mah. 1632. Sok. No:8 Bağcılar / İSTANBUL

Telefon: +90 536 585 62 83
E-mail: info@deltaipleerisim.com
Web: www.deltaipleerisim.com


Copyright © 2015 Delta İple Erişim | Developed by Dijital Çözüm

Scroll to Top